Keli patarimai, kaip išsirinkti kavos aparatą namams.

Kartais būna sunku apsispręsti, kokį kavos aparatą išsirinkti, tuo labiau kai dabar rinkoje jų gausa. Pradžiai Jūs turite žinoti pagrindinius kriterijus būsimam kavos aparatui, kuriais remiantis bus papraščiau išsirinktį tinkamą variantą. Ar kavos aparatas kavą ruoš iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, iš kavos tablėčių, iš kavos kapsulių ar tai bus pod-system kavos aparatas? Dauguma renkasi iš kavos pupelių arba maltos kavos ir mano nuomonė kad tai yra teisingas pasirinkimas. Nes, 1. kapsulėmis yra užteršama gamta, 2. kavos puodelio savikaina yra didesnė. Dėl užteršamos gamtos pridedu faktą. Žemiau nuotraukoje pavaizduota kiek šiukšlių išmetama išgėrus virš 1000 puodelių kavos iš pupelių ( kairėje ) ir atitinkamai kiek šiukšlių išmetama naudojantiems kavos kapsules ( dešinėje ).

kavos pupelės ir kapsulės

Patarimai renkantiems kavos aparatą namams:

  1. Automatinis ar pusiau automatinis kavos aparatas? Jeigu Jums patinka mėgautis kavos ruošimo procesu tuomet rinkitės pusiau automatinį kavos aparatą. Tuo atveju jei norite kad aparatas kavą paruoštų vieno mygtuko paspaudimu, rinkitės automatinį kavos aparatą.
  2. Apsisprendžius su pirmu klausimu prieinam prie kitos dilemos, kokį modelį pasirinkti? Jeigu geriate tik juodą kavą ir espresso, pasirinkimas bus mažesnis o jeigu mėgstate gerti gėrimus su pienu, pvz.: Cappuccino, Latte machiatto, Cafe Latte pasirinkimas didėja, todėl duosime vieną liaudišką patarimą, nuvažiuokite į kokį Topo centrą ir pačiūpinėkite įvairius modelius, jeigu yra galimybė pabandykite patys paruošti vieną-kitą gėrimą. Svarbu kad Jums patiktų kavos aparato valdymas.
  3. Labai svarbus dalykas yra kavos aparato priežiūra, todėl sužinokite kokiu būdu Jūsų preliminariai pasirinktą modelį reikia prižiūrėti, kokiu būdu daromas: kavos sistemos valymas, kavos aparato nukalkinimas arba filtro keitimas, kapučinatoriaus valymas ir priežiūra ir kt. Tai yra be galo svarbūs aspektai, nes jeigu Jums šios procedūros bus per sudėtingos, abejoju kad Jūs tinkamai ir laiku prižiūrėsite savo kavos aparatą. Dažnai aparatai genda dėl nepriežiūros, laiku neatlikto valymo ar nepakeisto filtro, tada prasideda papildomi rūpesčiai :) nuvežti aparatą į servisą, likto be jo kažkuriam laikui, atvažiuoti jį atsiimti, dar sumokėti už gedimo šalinimą ir t.t. Todėl siūlau prieš perkant į tai atkreipti dėmesį.
  4. Jeigu Jūs radote kavos aparatą kuris Jums tinka remiantis 3 kriterijais tai visi kiti niuansai remsis tik į Jūsų galimybes.

Jeigu norite profesionalios konsultacijos išsirenkant būtent iš JURA kavos aparatų asortimento, juos pačiūpinėti, paruošti kavos gėrimus ir vietoje priimti sprendimą - susisiekite su mumis, mes padėsime Jums išsirinkti tinkamą modelį.

Mes dirbame tik su automatiniais JURA kavos aparatais, todėl jeigu galvojate pirkti JURA kavos aparatą bet dvejojate kokį modelį pasirinkti, paskambinkite mums o jeigu esate nusižiūrėję kito gamintojo modelį paskambinkite mums ir mes nukreipsime pas patikimus pardavėjus Saeco, De Longhi, Krups ir kitų kavos aparatų gamintojų.  😉

TEL. +37064839588 | EMAIL: JULIJA@KAVATEKA.LT

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

Du musst angemeldet sein um hier zu kommentieren