Didmeninė prekyba kava į parduotuvę

Norite prekiauti Blasercafe kavos pupelėmis savo parduotuvėje arba internete?

Susisiekite su mumis, mes suteiksime Jums puikias bendradarbiavimo sąlygas ir visapusę pagalbą:

  • Kavos pristatymas į Jūsų parduotuvę arba sandėlį pasirūpinsime patys.
  • Promo akcijos ir darbuotojų apmokymas.
  • Suteiksime geras mokėjimo atidėjimo sąlygas ( įvertinant Jūsų įmonės kreditingumą )

Kodėl Blasercafe?

Blasercafe AG yra Šveicarijos kompanija, kurios pagrindinė veikla yra skrudinimas ir platinimas kavos pupelių visame pasaulyje, įvairiapusiški mokymai šioje srityje. Tai patikima, stabili ir turinti savo istoriją kompanija. Kompanijos filosofija - suteikti klientams ir partneriams aukštos klasės gaminius, paslaugas ir paramos priemones. Svarbiausia kad visa tai pastebima kavos puodelyje ir pasiektuose rezultatuose pardavimo srityje.

Blasercafe sutelkia dėmesį į šiuos keturius strateginius aspektus:

  • TENDENCIJOS - mes aktyviai rūpinames būsimais pokyčiais kavos rinkoje. Mes siekiame ir palaikome ryšius su tarptautiniais ir nacionaliniais specialistais ir sistemingai mainomės informacija. Dėka to, mes nuolat kuriame naujus produktus ir programas. Norime užtikrinti, kad mūsų klientai būtų vienu žingsniu priekyje savo rinkos segmente.
  • TRADICIJOS - mes dirbame pagal geriausias gamybos praktikos tradicijas. Pagrindinė mūsų įmonės tradicija yra partnerystė ir sąžiningas elgesys su klientais, darbuotojais ir partneriais.
  • ATSEKAMUMAS - mes norime, kad būtų galima atsekti visas mūsų žaliavas, medžiagas ir gamintojus. Mes galime atsekti apie 80% perkamos žalios kavos; Tikslas yra pasiekti 100% atsekamumą. Mūsų klientai gauna išsamią informaciją apie žalią kavą, medžiagas ir plantacijas kuriuose ji auga, o mes galime bet kuriuo metu duoti informaciją apie užsakytų prekių buvimo vietą. Mes garantuojame aukštą produktų saugumo lygį mūsų klientams ir suteikti visą informaciją apie kavą kad mūsų partneriai galėtų kurti patikimus verslus.
  • PERDAVIMAS - mes sistemingai išnagrinėjame visus kavos produktų aspektus. Mes tai darome savarankiškai, atliekame mokslinius tyrimus ir testus bendradarbiaujant su išoriniais specialistais. Taip įgijus naujas žinias ir technologijas mes perdavinėjame savo partneriams ir klientams. Šis informacijos perdavimas yra tam kad sukurti konkurencinį pranašumą greitai besivystančioje rinkoje.

Blasercafe - tai aukštos kokybės kava, kuri užkariaus Jūsų pirkėjų širdys.

Bendradarbiavimo klausimais prašome kreiptis šiuo el.paštu: mark@kavateka.lt